Інтелектуальні інвестиції | Предприниматель

Інтелектуальні інвестиції

Насамперед треба орієнтуватися на продукти , які вимагають великих інтелектуальних зусиль , а не фінансових вкладень .

Зараз ми розуміємо , що ситуація нагадує 2008 рік. Курси валют зараз дуже міняються , та й все біржі в авгесте звалилися. Але ситуація все ж таки не нагадує глобальну кризу , а тому згортати розвиток , постійно його очікуючи , було б не дуже розумно. Все, що ми можемо зараз препрінять – не розслаблятися.Фактори , що стали причиною фінансової кризи в світі , так і не вдалося усунути. Фінансові системи спотворені. Змінюються ризики країни . Ми усвідомлюємо , що зараз нестабільний час , а поетосу змушені постраіваться під сформовану реальність. Можу сказати лише те , що наполеонівських планів ми не будуємо , тому й бурхливого зростання не очікуємо . Ми не здійснюємо довгострокових інвестицій. Краще не затівати сроітельство великих виробничих комплексів , але обійтися невеликим верстатом , який вже скоро зможе окупитися. На наступний рік ми плануємо зростання на 5-10 %. У 2011 році ми планували , що зростання складе 15 % , а зросли на 35 % , що викликало стабілізацією після різкого обвалу 2009 року. Але за період відновлювання бізнесу в 2010-2011 році так і з’явилося жодних перспектив. Це пояснюється тим , що багато компаній багато компаній просто повернулися до того рівня , в якого вони впали під час кризи.

Зараз ми працюємо над розширенням асортименту , створенням нових колекцій – це саме ті продукти , які вимагають швидше інтелектуальних , ніж фінансових затрат.Ми беремо на роботу людей , який можуть запропонувати нам нові ідеї. У 2008 році ми почали створення авторської колекції корпоративних подарунків. В кінці 2010 року був організований відділ R & D , який займається тим , що робить нові розробки. На сьогоднішній день ми розробили 200 авторських подарунків , половина яких створювалися протягом останнього року. Частка подарунків , розроблених за власними дизайнерським рішенням , в обороті ” Проекту 111″ станом на 2010 рік становила 4,8 % , в2011 році цей показник збільшився до 6 %. Продажі таких новинок зросли на 56 % за останній рік.

Приміром , нещодавно ми розробили флешку – машинку , яку не можна потерять.Прі бавовні в долоні машинка видає звуковий сигнал , слідую за яким , ви можете знайти машинку. При чому , цю ідею ми знайшли в Твіттері , а потім зв’язалися з її автором . Також серед наших останніх новинок є флешки – чоловічки , які ми назвали ” Професіонал” , блокнот , розроблений спеціально для працівників важкої промисловості під назвою Real Hard Work . На сторінках такого блокнота можна знайти практично все – від лінійок різних видів до всіляких ігор , як , наприклад , судоку і морськокої бій. Зовсім недавно у нас було запущене вязальное виробництво , що дозволило нам створювати в’язані предмети у фірмовому стилі.

Ми зробили нашу управлінську звітність більш оперативною. Якщо раніше всі звіти по доходах ми могли побачити тільки через кілька місяців , а відповідно не відразу вдавалося визначити собівартість предмета , то зараз я отримую всі необхідні кожен месяц.Да і звертаюся я до цієї звітності набагато частіше. Також ми стали дуже ретельніше контролювати операційні витрати. Ми трохи обмежили свободу керівників підрозділів : ми скоротили суми , якими вони можуть розпоряджатися без узгодження.

Зараз компанія захищена від можливого занепаду і відсутності постачальників в будь-яких галузях. Ми працюємо з усіма постачальниками . Коли в одній галузі спостерігається занепад , завжди какя – то галузь буде не втомлюватися рости . Приміром , коли впали банки , колекторний бізнес процвітав , то Есль завжди будуть ті , хто замовить корпоративні подарунки. Для нас більш цікава загальна ситуація в еономіке . Наприклад , мені не так цікаво , що відбувається за межами країни , для мене важливіше як йдуть справи внутрі.Інвестіціонная ситуація не дозволяє очікувати зростання. Бізнес- середовище не дуже позитивно розташована до підприємців . Також ми схиляємося до того , щоб вийти на закордонний ринок : продовжувати разрабтку продукції можна і в Росії , але виробляти і продавати краще за кордоном.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.