Інтернет-доктор | Предприниматель

Інтернет-доктор

У американського лікаря Роберта Новичі існує всього два клієнти, це Енн Донато і її чоловік Френк, які записуються до нього на прийом по телефону. Роберт Новичі вже 32 роки веде практику терапевта в окрузі Уестчестер, штат Нью-Йорк. Останні два роки він переконував своїх клієнтів звертатися до нього з простими питаннями виключно через інтернет. І це всього лише десята частина роботи з підвищення ефективності особистої праці.

Американський лікарі фахівці з загальній практиці дуже часто змушені координувати роботу цілого колективу помічників, але за цю роботу гроші їм не платять. Такий лікар в США заробляє близько $ 190 000 на рік – втричі менше ніж лікарі фахівці з конкретної практиці.

Замість того, щоб приймати більше пацієнтів і отримувати більший дохід, як надходять інші його колеги, Роберт Новичі вирішив скоротити витрати. На допомогу йому прийшов Інтернет. Він умовив дочка сканувати тисячі історій хвороб, рентгенівських знімків та інших даних, на це пішло цілих шість тижнів, а потім організував до цих даних доступ через інтернет, тепер він має доступ до цих документів де б він не знаходився, вдома, у своєму кабінеті. Синхронізація та резервне копіювання організовано за допомогою інтернет-сервісів Dropbox і Carbonite. Ще один сервіс автоматизує отримання платежів від страхових компаній.

Прорив стався в 2008 році, коли Роберт Новичі зі своїм сином витратили $ 20 000 на створення сайту, який дозволяв пацієнтам записуватися на прийом прямо з сайту, а також замовляти ліки і дізнаватися результати аналізів. Сьогодні Новичі фіксує лише 30-50 дзвінків на день, це в три рази менше, ніж було до нововведень, 70% пацієнтів звертаються до нього через інтернет. Якщо 1999 року Новичі платив зарплату трьом співробітникам, які працювали над рахунками, замовляли препарати і брали дзвінки, то зараз він спокійно з усім цим справляється сам.

Десять років тому у Новичі було 1600 пацієнтів, а рентабельність становила близько 55%. Сьогодні послугами досвідченого терапевта користується лише 1200 пацієнтів, але завдяки виросла рентабельність до 85%, чистий дохід Новичі залишився на колишньому рівні.

Правда щоб домогтися результату, йому довелося, витратити багато часу, вважай, на перевиховання звичок пацієнтів.

«З деякими пацієнтами доводилося сідати разом і пояснювати, що таке веб-браузер», – розповідає Роберт Новичі.

Сімдесятирічний пацієнт, Ніл Хірш, зізнався: «виглядати досить дивно, коли він одночасно вимірює мені тиск, а говорить з іншим пацієнтом по бездротовій гарнітурі».

Але в цілому пацієнти задоволені. Можливо, тому що сам Новичі захопився своєю роботою по-новому.

Нович поділився: «Коли я модернізував свою практику, я був так само вражений, як в той момент, коли вперше переді мною відкрилися двері у власний лікарський кабінет».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.