Інтернет-магазини зобов'яжуть мати офіси | Предприниматель

Інтернет-магазини зобов’яжуть мати офіси

“Якщо парламентарі зобов’яжуть інтернет-магазини завести офіси, ціна на товари у них може підвищиться”, – про це повідомив Павло сидів, голова Асоціації учасників електронного бізнесу України, на прес-конференції, яка була присвячена обговоренню проекту закону про внутрішню торгівлю.

Цей законопроект зараз перебуває на етапі обговорення. Даним законопроектом передбачається зобов’язати інтернет-магазини і інші компанії чия діяльність пов’язана з торгівлею через Інтернет, працювати тільки при наявності офісу. Компаніям, які порушать цей закон, загрожує штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів.

Сергій Литвиненко, директор департаменту експертизи та аналізу ефективності державної підтримки Мінекономрозвитку і торгівлі України, вважає що цей закон позитивно позначиться на ринку в цілому, допоможе вивести ринок онлайн-торгівлі з “тіні” і захистить права споживачів, тому як зараз існують безліч інтернет-магазинів , які мають інтернет-сайти, на яких не вказані ні адреси місця розташування, ні юридична назва компанії, ні інших даних, за допомогою яких можна ідентифікувати компанію.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.