Як заробити на безкоштовній послузі? Iнноваційний перукар | Предприниматель

Як заробити на безкоштовній послузі? Iнноваційний перукар

Бен Девіс розповідає про свій підхід до бізнесу, історія якого налічує 5500 років – до бізнесу чоловічого перукаря.

Одного разу на сайті соціальної мережі Facebook я побачив рекламу Gents Place з пропозицією безкоштовної стрижки, до якої додавалося також миття голови і гарячим рушником. І якщо зазвичай вартість цієї послуги становила в середньому $ 35, то пропозиція про безкоштовну стрижці здалося дуже привабливим. Вартість такої безкоштовної послуги згідно рекламному оголошенню повинна була включати в себе моє ім’я, e-mail, номер телефону та контакти в Facebook. Перукарня перебувала в центрі міста Лівуд, в штаті Канзас. Поки я чекав своєї черги, я перечитував новини на своєму iPad, використовуючи безкоштовний Wi-Fi. Оскільки послуга обіцяла бути безкоштовною, я вирішив замовити гоління шиї вартістю $ 10 з використанням небезпечної бритви з піною. Все було просто чудово.

По поверненню додому я поспішив розповісти про цю послугу друзям на Facebook. А вже наступного дня мені прийшло повідомлення від 29-річного власника перукарні Девіса, який, як виявилося, зв’язувався з кожним новим відвідувачем перукарні і залишав йому свої контакти в Twitter, Google+ або LinkedIn. У тексті повідомлення говорилося про те, що бізнес перукаря соціальний за своєю природою, а соціальні мережі – це кращий спосіб залучати клієнтів і зав’язувати з ними хороші і тривалі відносини.

Яким же чином Девіс розвивав свій бізнес, використовуючи тільки соціальні мережі? Свою першу перукарню Девіс відкрив ще в 2008 році в місті Фріско, штат Техас. З тих пір він залучив більше 5000 клієнтів за допомогою Facebook. Розрахунок його простий. Отримавши безкоштовну стрижку, багато клієнтів замовляють ще й додаткову послугу, а саме гоління небезпечною бритвою за $ 10 – і я не став винятком. При цьому велика частина клієнтів приходять знову і знову. Як говорить сам Девіс, залучення одного нового клієнта йому обходиться в $ 10-13, а якщо клієнтові подобається сервіс, то він повертається, а ці витрати швидко окуповуються. Таким чином, рентабельність перукарні Девіса в минулому році склала 20%, отримавши $ 2 млн. доходу.

Більше 750 осіб прийшли, які дізналися про Gents Place через Facebook, замовили на додаток і платну послугу. Заплативши $ 595, можна раз на два тижні отримувати не тільки звичайну стрижку і одноразове гоління з використанням небезпечної бритви, а й купувати засоби для догляду за волоссям зі знижкою. Замовивши абонемент вартістю $ 3000, клієнт отримує не тільки одну стрижку раз на два тижні, але і цілий сеанс, що включає в себе масаж голови, нанесення на руки і шию засобів по догляду, та й процедура гоління доповнюється сеансом масажу, тривалістю в одну годину.

Зараз бізнес Девіса йде вгору, і крім трьох уже працюючих перукарень, запускається інтернет-магазин під назвою The Gents Advisor, який планується, як платформа для соціальних мереж. Щоб скористатися цим ресурсом, необхідно зареєструватися, після чого користувач може знайти безліч порад по догляду за своєю зовнішністю, з розвитку бізнесу, і навіть поради, як будувати стосунки з протилежною статтю. Статті будуть безкоштовно, однак щоб отримати особисту консультацію фахівця по Skype, необхідно буде сплатити по одному з тарифів. Також користувачі зможуть заходити на сайт за допомогою свого облікового запису в Facebook, де вони побачать всіх друзів, що приєдналися до The Gents Advisor.

Сам Бен Девіс займається тим, що намагається відкрити нові способи і підходи до звичайних справ. Закінчивши Техаський університет, він взяв участь у створенні страхового агентства в мережі інтернет. Штаб-квартира агентства TWG Insurance перебувала в Ірвінгу, штат Техас. Як говорить сам Девіс, можливості соціальних інтернет-ресурсів дуже змінюють життя людей.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.