Міноритарії залишуться при акціях | Предприниматель

Міноритарії залишуться при акціях

“У новому законі про акціонерні товариства права міноритаріїв ущемлені не будуть”, – повідомив директор аналітичного департаменту ІК Dragon, Андрій Беспятов.

“Поправки, які були прийняті є сприятливими для ринку акцій, а положення про обов’язково викуп могло обернутися якраз негативними наслідками для власників акцій, за умови, що середньозважений free float (кількість акцій, які перебувають у вільному обігу) на ринку 5-7% “, – говорить Андрій Беспятов.

Незважаючи на скасування лістингу, безпосередньо наявність у самому реєстрі біржі дозволяє учасником повноправно торгувати акціями.

Нагадаємо, вчора парламент прийняв поправки до Закону “Про акціонерні товариства”, першу версію закону ветував Президент В. Янукович.

Парламент також скасував пункт де визначено право власнику пакету, який складається з більш ніж 95% акцій вимагати у міноритаріїв продажу їх частини акцій.

Копроміс було скасовано вимоги, які дозволяло для всіх публічних АТ проходити обов’язково процедуру лістингу. Проте вони все одно повинні перебувати в реєстрі однієї з бірж.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.