ММК ім.Ілліча випадає з портфеля Ахметова? | Предприниматель

ММК ім.Ілліча випадає з портфеля Ахметова?

Права власності другого за величиною меткомбінату в Україну ММК ім. Ілліча, що входить в холдинг Ріната Ахметова «Метінвест» намагаються оскаржити.

Як стало відомо, чотири фізособи за допомогою суду намагаються оскаржити реєстрацію двох комбінатів ЗАТ «Ілліч-Сталь», а також ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча ».

Господарський суд Донецька відхилив позовні заяви. Однак рішення госпсуду може оскаржене в Донецькому апеляційному господарському суді та Вищому госпсуді.

Якщо позивачам (якимось загадковим чином) удасться довести незаконність реєстрації ВАТ «ММК імені Ілліча» і «Ілліч-Сталі», це поведе за собою визнання незаконним проведення додаткової емісії акцій комбінату, після якої холдинг зміг сконцентрувати у себе 75% акцій.

Фізичні особи, які звернулися до госпсуду, наполягають на тому, що реєстрація обох комбінатів була проведена з порушенням низки законів, а саме, що акції підприємств були переоформлені з орендного комбінату ММК ім. Ілліча, засновником, до слова, якого був трудовий колектив, на однойменне АТ. Також на їхню думку, незаконно була створена управляюча активами компанія «Ілліч-Сталь».

Керівництво комбінату не коментує ситуацію з судовими позовами. Володимир Бойко, голова правління ММК ім. Ілліча відхрестився і сказав, що йому нічого про це не відомо. Також керівнику ММК ім. Ілліча не відомо про можливий зв’язок позивачів з рейдерами.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.