"MySpace" продають | Предприниматель

“MySpace” продають

Медіа-корпорація Руперта Мердока офіційно підтвердила наміри продати соціальну мережу “MySpace”, яка нагадаємо, є збитковою.

Звітуючи про фінансові результати, які представив Чейз Кері (Chase Carey), головний операційний директор “News Corp.” повідомив що зараз найбільш відповідний час, щоб продати соціальну мережу.

За результатами фінансового звіту за II квартал 2011 року, чистий прибуток, по відношенню до торішніх результатів такого ж періоду, всієї медіа-корпорації “News Corp.” зросла в 2,5 рази (з $ 254 до $ 642 млн). Однак, успіхів соціальної мережі в цьому немає, скоріше це головна невдача компанії за останні 5 років.

ЗМІ неодноразово твердили про те, що “News Corp.” збирається позбутися від соціальної мережі, який перетворився з перспективного і розвивається в збитковий. Керівництво компанії не раз намагалися оживити соціальну мережу і урізати збитки.

У листопаді минулого року був зроблений редизайн “MySpace”, який був наближений до головного і більш успішному конкуренту Facebook. А вже в січні керівництво скоротило кількість співробітників компанії майже вдвічі, були звільнені 500 з 1100 працівників.

Однак і ці кроки не врятували “MySpace” – прибуток соціальної мережі продовжувала падати також як і її відвідуваність. Після чого “News Corp.” зважилася на продаж проекту іншому власнику. Враховуючи такого сильного конкурента як Facebook, чи знайдуться ті бажаючі, готові відродити соціальну мережу? Питання актуальне.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.