Тігіпко намагається очолити Партію регіонів | Предприниматель

Тігіпко намагається очолити Партію регіонів

Таємна тиша в кулуарах недавно найвпливовішою Партії Регіонів грає явно їй не на користь. В результаті цієї мовчазної паузи почали поширяться чутки про те , що пан Ахметов негласно підтримує анексію і готовий здати Донецьк окупантам , при всьому цьому він жодним чином не спростував ці чутки , навпаки продовжив мовчання .

Останнє офіційну заяву від Партії Регіонів зроблено відразу після втечі Януковича , головою фракції ПР у Верховній Раді Олександром Ефремовим , який засудив факт втечі і самого Януковича. Більше офіційних заяв не було , чуються тільки окремі ” спічі ” окремих депутатів , які йдуть в розділ один з одним , але ці заяви не можна розглядати в контексті офіційної позиції , тільки лише як особиста думка. Який план у керівництва ? Чому колись монолітна партія не може сказати своє вагоме слово на південному сході ? Однією з причиною мовчання є балансування в риториці , щоб остаточно не розгубити електорат , який також розколотий .

За неофіційними даними керівництво партією взяв на себе колись близький і старовинний друг Януковича Володимир Рибак , але за неофіційними відомостями ніяких інструкцій як себе вести і що робити , від нього не надходить. Зараз йде кулуарна боротьба за керівні місця в Партії Регіонів. Стоїть питання , хто власне замінить Януковича на посту глави партії.

Перший хто працює на випередження – Сергій Тігіпко. Він , не чекаючи схвалення партії , вже подав свою кандидатуру в президенти як самовисуванець , а зараз і зовсім у відкритій заяві закликає однопартійців до реформ і підтримати його кандидатуру керівника партії. Швидше за все на перенесеному з’їзді Партії Регіонів , який повинен пройти 29 березня, в результаті внутрішньопартійної боротьби партія регіонів може воскреснути або піти в історію .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.